porównywarka cen gazu
Strona główna » Enea oferta dual fuel
Oferty gazu ziemnego dla firmy

Enea oferta dual fuel

Rynek energii cały czas się rozwija. Świadczyć o tym mogą coraz to ciekawsze oferty sprzedaży prądu i gazu zarówno w pakiecie jak i z dodatkowymi produktami. Przypomnijmy, że ceny prądu i gazu w Polsce są takie jeśli chodzi o sprzedaż bez względu na miejsce naszego zamieszkania. Oferty kierowane przez sprzedawców w zdecydowanej większości dostępne są dla każdego z nas. Dzisiaj kilka słów o firmie wywodzącej się z Wielkopolski: Enea oferta dual fuel kierowana jest do odbiorców biznesowych. Sprawdźmy co powinniśmy o niej wiedzieć.

Enea oferta dual fuel dla biznesu

W przypadku firmy Enea oferta Dual fuel kierowana jest tylko i wyłącznie do dużych odbiorców energii elektrycznej, którzy korzystają również z przyłącza gazu ziemnego. Już od kilku lat firma Enea koncentruje się na pozyskiwaniu nowych klientów z sektora B2B. Klientów indywidualnych również chce pozyskiwać, ale dostępne oferty pod kątem np. atrakcyjności ceny prądu pozostawiają wiele do życzenia. Wróćmy jednak do naszej oferty dual fuel. Sprzedaż pakietowa prądu i gazu ma swoje zalety i wady. Z jednej strony możemy wygodnie podpisać umowę na prąd i na gaz u jednego handlowca. Z drugiej jednak strony często oferty łączone mogą być miej atrakcyjne niż te u innych sprzedawców.

Wracając do oferty Enea Dual Fuel dla firm, sprzedawca podaje następujące informacje:

  • ceny prądu i gazu niższe niż u obecnych sprzedawcó
  • jeden dedykowany doradca, z którym można się kontaktować w przypadku pytań dot. umowy na prąd lub gaz
  • dopasowaną do profilu działalności ofertę

O ile 2 pierwsze punkty są jasne, o tyle słowem komentarza napiszemy co kryje się pod hasłem mówiącym o dopasowaniu oferty do działalności firmy. Z pewnością otrzymamy tutaj wsparcie polegające na doborze odpowiedniej grupy taryfowej energii elektrycznej.

Enea oferta dual fuel szczegóły oferty

Co jeszcze możemy napisać na temat oferty dla firm od Enea. Niewiele. Niestety, ale w zdecydowanej większości cenniki w ofertach dużych firm nie są powszechnie dostępne. Przy dużych zużyciach prądu czy gazu ważne jest przede wszystkim to, że ofertę ze względu na profil zużycia gazu/prądu w ciągu dnia trzeba przygotowywać w sposób indywidualny.