porównywarka cen gazu
Strona główna » Najlepsze ceny gazu dla firm. Sprawdź od kogo!
Oferty gazu ziemnego dla firmy

Najlepsze ceny gazu dla firm. Sprawdź od kogo!

najlepsze ceny gazu

Wielu z właścicieli firm szuka oszczędności w różnych obszarach swojej działalności. Każde cięcie kosztów wiąże się niestety w wielu (większości) przypadków z obniżeniem jakości świadczonych usług czy z obniżeniem komfortu pracy. Co ciekawe do tego typu oszczędności na szczęście nie musimy zaliczać oszczędności na gazie ziemnym. Najlepsze ceny gazu to nie obniżka jakości ani komfortu dla Twojej firmy!

Najlepsze ceny gazu dla mojej grupy taryfowej

Części z nas słowo „taniej” kojarzy się z obniżeniem jakości, czymś negatywnym. Jeszcze raz powtórzmy, że w przypadku gazu ziemnego (i prądu) czyli ogólnie rynku energii najlepsze ceny gazu czy prądu nie idą w parze z obniżeniem jakości świadczonych usług, czy też spadkiem bezpieczeństwa dostawy tego towaru do naszej firmy.

Trzeba raz na zawsze zrozumieć, że tani gaz ziemny to opcja dla dbających o interesy swojej firmy Prezesów czy Szefów. Dzięki demonopolizacji rynku, sprawy techniczne związane z przyłączeniami, zmianą grupy taryfowej czy innymi technicznymi sprawami dalej będziemy załatwiać w swoim „zakładzie energetycznym” czyli innymi słowy firmie, która odpowiada za przesył (dystrybucję) gazu ziemnego do naszej firmy. To czy zapłacimy za sam towar, który defakto musi spełniać te same kryteria jakościowe, mniej lub więcej to już zupełnie inna historia.

Jak sprawdzić, która firma ma najlepsze ceny gazu w danej chwili

Ceny gazu ziemnego tak samo jak innych towarów czy to rynkowych czy codziennego użytku zmieniają swoją cenę bardzo szybko. Zazwyczaj umowę na zmianę sprzedawcy gazu ziemnego podpisujemy min. na 12 miesięcy, zazwyczaj na 24 miesiące a czasami nawet na 3 lata.

My ze swojej strony zalecamy umowy 12 miesięczne w przypadku dużych odbiorców gazu, a 24 w przypadku małych i średnich firm. Perspektywa zmian cen w ciągu 36 miesięcy może być zbyt odległa i trudno jest podjąć ryzyko ew. spadków ceny, które w takim wypadku nas nie będą dotyczyć. Choć z drugiej strony zabezpieczając się umową z gwarancją ceny, która przez 3 lata rynkowo wzrasta może być korzystne.

Bądź z nami na bieżąco i porównaj ceny gazu ziemnego jak tylko skończy się Tobie umowa na zakup paliwa gazowego!