porównywarka cen gazu
Strona główna » Porównanie cen energii
Ceny gazu ziemnego

Porównanie cen energii

Zmiany zachodzące na rynku energii elektrycznej mogą być w pewnym sensie wyznacznikiem tego co stanie się na rynku gazu w Polsce. Sprawdźmy jak w najłatwiejszy sposób sprawdzić ceny energii elektrycznej oraz jak będzie cena gazu ziemnego i jak wybrać najlepszą ofertę na zakup tych „towarów”.

Spokojnie porównać oferty

Najważniejsze to nie dać się ponieść chwili zauroczenia nad daną ofertą czy sprzedawcą i na spokojnie sprawdzić czy faktycznie nowa oferta okaże się dla nas bardziej korzystna od obecnej. Tak samo jak w przypadku energii elektrycznej tak samo w przypadku gazu nie tylko cen za m3 gazu wpływa na to czy uda nam się obniżyć rachunek za gaz, ale także wysokość opłaty abonamentowej, którą każdy sprzedawca co miesiąc może naliczać na innym poziomie.

Opłaty dystrybucyjne bez zmian

Tak jak w przypadku energii elektrycznej tak samo w przypadku gazu ziemnego wysokość opłat dystrybucyjnych, czyli tych, które są pobierane za przesył gazu pozostają na stały poziomie. Nie ma także ryzyka związanego z możliwością utraty dostaw gazu do naszego domu czy firmy. Za to również odpowiada dystrybutor, stąd bez względu na to którego dostawcę gazu wybierzemy i tak każdy będzie dostarczy nam paliwo o tej samej jakości, ale o różnej cenie

Porownywarka

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz