porównywarka cen gazu
Strona główna » Prąd i gaz w Tauron oferta
Sprzedawcy gazu ziemnego

Prąd i gaz w Tauron oferta

enerad cena gazu

Tauron jest firmą, która oferuje sprzedaż zarówno energii elektrycznej, jak i gazu ziemnego. Prąd i gaz w Tauron dostępne są w oddzielnych ofertach. Można się również zdecydować na połączoną ofertę energii elektrycznej i paliwa gazowego u tego sprzedawcy.

Tauron oferta prądu

Prąd z Serwisantem 24H jest ofertą, w której Tauron zapewnia fachową pomoc elektryka, serwisanta, ślusarza, hydraulika oraz szklarza w razie awarii. Prąd z Serwisantem 24H PLUS to rozszerzona oferta Prąd z Serwisantem 24H. Gdy zdecydujemy się na ofertę Prąd z Elektrykiem 24H, wówczas sprzedawca gwarantuje pomoc elektryka w przypadku awarii elektrycznej. Prąd z Eko jest rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą dbać o środowisko naturalne. Małe zużycie jest ofertą skierowaną dla tych użytkowników, których roczne zużycie prądu nie przekracza 0,5 MWh/rok. Kolejnym rozwiązaniem jest Program antysmogowy – oferta dla osób, które ogrzewają dom za pomocą urządzeń elektrycznych oraz dla osób ładujących pojazdy elektryczne. Z oferty mogą skorzystać osoby należące do dowolnej grupy taryfowej dla domu

Tauron oferta gazu

Również dla użytkowników paliwa gazowego Tauron przygotował szereg ofert. Rozwiązanie Serwisant gazowy 24H gwarantuje szybką naprawę, jeśli zaistnieje awaria instalacji gazowej. Serwisant Gazowy 24H PLUS jest rozszerzonym pakietem Serwisant gazowy 24H. Oferta ta zapewnia profesjonalną pomoc serwisanta gazowego, ślusarza, hydraulika i szklarza. Kolejną ofertą jest Gaz Pomoc 24H, która zapewnia fachową naprawę instalacji gazowej. Innym rozwiązaniem jest Gaz dla domu, który zapewnia zabezpieczenie przed podwyżkami cen.

Prąd i gaz w Tauron oferta

Oferta Twoje 300 jest propozycją firmy dla klientów, którzy chcą połączyć kopno gazu oraz prądu. Tauron oferuje 300 zł na poczet rozliczenia za prąd, które dostępne będą w terminie do 120 dni od zakupu. Również ceny za prąd i gaz są mniejsze od rynkowych. Dodatkowo Tauron oferuje osobom decydującym się na to rozwiązanie możliwość obniżenia ceny. Nie wzrośnie ona w przypadku podwyżek. A w przypadku wzrostu cen klient może wybrać nową ofertę. W tej ofercie opcje typu serwisant, czy elektryk są dodatkowo naliczane. Przed pojęciem decyzji, czy zakupić oddzielnie czy razem gaz i prąd warto zastanowić się, czy taniej kupić prąd i gaz razem czy osobno?

Porownywarka

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz