porównywarka cen gazu
Strona główna » Tani dostawca gazu płynnego? Najtańszy!
Ceny gazu ziemnego

Tani dostawca gazu płynnego? Najtańszy!

Popularność instalacji gazu płynnego w Polsce rośnie. Ma to związek między innymi z powstawaniem nowych domów na terenach jeszcze nie w pełni zurbanizowanych, gdzie poza ostępem do wody i prądu próżno szukać sieci dystrybucji gazu ziemnego. W takim wypadku alternatywą są oczywiście instalacje gazu płynnego. Ofert jest dużo. Dostawcy są tańsi i drożsi. Ze względu na to, że jakość gazu jest praktycznie identyczna tani dostawca gazu płynnego najczęściej świadczy usługi na tym samym poziomie.

Tani dostawca gazu płynnego świadczy gorszej jakości usługi

Nie jest to reguła, jednak najtańszy dostawca gazu płynnego nie zawsze musi być tak samo dobry, jak ten, u którego ceny gazu są wyższe. Nie chodzi tutaj o jakość dostarczanego paliwa jakim jest gaz płynny, chodź inaczej niż w przypadku gazu ziemnego i prądu mogą być tutaj lekkie różnice, ale obsługa klienta i terminowość dostaw gazu płynnego. Zdarza się tak, że u niektórych dostawców zamówienia trzeba składać z dużym kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Jeśli jednak nie stanowi to dla nas problemu pamiętajmy, że jakość gazu będzie na praktycznie identycznym poziomie u wszystkich dostawców gazu płynnego.

Kolejnym minusem wyboru najtańszego dostawcy gazu płynnego może być oprogramowanie w jakie zostaniemy wyposażeni, a właściwie brak jakichkolwiek aplikacji. Najwięksi i najlepsi gracze na rynku dają użytkownikowi świetne aplikacje pozwalające na np. bieżące sprawdzanie stanu napełnienia zbiornika, bieżące zużycie gazu itd. Jeśli jednak nie jest do dla nas priorytet to tani dostawca gazu płynnego w zupełności spełni nasze oczekiwania względem świadczonych przez niego usług.

Tani, najtańszy, najlepszy. Którego dostawcę wybrać?

Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Przede wszystkim unikajmy skrajności, bo w ich przypadku zawsze możemy się rozczarować. Różnice na rynku dostawców gazu płynnego są duże pod kątem oferowanych cen i pole do negocjacji cen jak najbardziej istnieje. Nie można też zapominać o jakości świadczonych usług. W wyborze idealnej firmy z pewności pomocne będzie porównanie ich ofert w niezależnym zestawieniu do czego jak najbardziej zachęcamy!

Porownywarka

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz